Michałowice

ul. Krakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 000 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia
200 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne, Biurowe, Inne
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Nazwa budynku
lokal handlowo-usługowy
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2024-02-15
Numer oferty
5/6680/OLW

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego znajdującego się w Michałowicach przy ul. Krakowskiej 2A.

Położenie przy trasie DK7 Kraków – Warszawa w pierwszej linii zabudowy to nie tylko bardzo dobra lokalizacja ale również doskonała widoczność i rozpoznawalność dla prowadzonej tam działalności.

Lokal ma powierzchnię 200m2, na którą składa się obecnie część sprzedażowa- biurowa (50m2) oraz część magazynowa (150m2). Istnieje możliwość wynajęcia tylko jednej powierzchni.
W części biurowej wspaniałe doświetlenie dostarczają duże przeszklenia o ekspozycji południowo-zachodniej.
W części magazynowej od strony frontowej i tylnej obecnie są bramy ale istnieje możliwość wykonania widocznej z ulicy witryny. Przyszły najemca może jednak dowolnie zaaranżować dostępną przestrzeń.

Dla lokalu możliwe jest przeznaczenie handlowo-usługowe jak również gastronomiczne do adaptacji we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykonania również tarasu o powierzchni 100m2 oraz ogródka na dodatkowych 5 arach gruntu. Właściciel otwarty jest na propozycje prowadzonego tutaj biznesu.

Odnośnie kosztów eksploatacyjnych to są one zależne od prowadzonej działalności natomiast niewątpliwie dobrą informacją jest to, że wynajmujący będzie korzystał z pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej co niewątpliwie przełoży się na obniżenie kosztów.
Przyszły najemca będzie miał do użytku 10 miejsc parkingowych zewnętrznych.

W budynku funkcjonującym od 2011 roku znajduje się obecnie salon producenta ekskluzywnych podłóg drewnianych, schodów i drewnianych elementów wykończenia wnętrz oraz salon fryzjersko-kosmetyczny.

Opłaty:
Wymagana kaucja – do uzgodnienia
Czynsz najmu – 11 000zł

Zadzwoń i umów się na prezentację aby zobaczyć w realu jakie perspektywy stwarza zaprezentowana nieruchomość.
Zapraszam do kontaktu
Monika Bartosik Głowińska
tel.535 857 492
MBDG Nieruchomości
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).