Ogrodzieniec

ul. Kościuszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Cena za m2
2 396 PLN
Powierzchnia
250 m2
Powierzchnia użytkowa
270 m2
Powierzchnia działki
5 826 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
2
Stan budynku
Do odnowienia
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1980
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2023-05-15
Numer oferty
69/6680/ODS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego blisko granic województw Małopolskiego oraz Śląskiego? Miejsca zapewniającego świetną komunikację zarówno w kierunku Krakowa ( 50 km), Katowic (50km) oraz Częstochowy (60km) .

Nieruchomość, o której mowa zlokalizowana jest w miejscowości Ogrodzieniec.

Budynek jest trzykondygnacyjny: piwnica, parter oraz piętro. Dom został wzniesiony pod koniec lat 70-tych technologią tradycyjną - ściany murowane z cegieł. Konstrukcja dachu jest drewniana, pokrycie papą. Dach nie jest ocieplony natomiast ocieplony jest betonowy strop na piętrze.
Powierzchnia użytkowa domu to około 270m2
Wykończenie pomieszczeń jest mieszane– ściany częściowo malowane, częściowo tapetowane a w części pomieszczeń wyłożone boazerią. W łazienkach flizy natomiast w większości pomieszczeń podłogi wykonane z mozaiki parkietowej. Stolarka drzwiowa jak również okna są drewniane.
Stan wykończenia pomieszczeń jest różny – od tych nigdy nie wykończonych, do takiego po niedawnym remoncie.

Media: ogrzewanie centralne piecem Sas na ekogroszek z podajnikiem, woda miejska, prąd oraz szambo. Nitka gazowa koło domu – istnieje możliwość podpięcia się do sieci.
Ilość pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach, ich rozkład, dwie łazienki umożliwiają bardzo różne aranżacje wnętrza budynku, w tym zrobienie dwóch niezależnych mieszkań.
Budynek oczywiście wymaga pewnych nakładów – jak dużych „na wstępie”, to - ze względu na jego wielkość oraz możliwości różnej aranżacji czy przeznaczenia - zależy od tego, co nowy Właściciel będzie chciał od razu uzyskać, co będzie w nim planował, na jaki cel będzie chciał go wykorzystywać.
Parę słów o działce, która sama w sobie jest wyjątkowa.
Na działce o powierzchni prawie 60 arów oprócz domu mieszkalnego znajduje się budynek gospodarczy wraz z garażem posiadającym kanał oraz warsztat, który śmiało można wykorzystać jako pomieszczenia pod drobną działalność rzemieślniczą.
Powierzchnia działki, jej regularny kształt oraz usytuowanie budynków blisko jej granic dają również możliwość podziału i zagospodarowania terenu pod budowę kolejnego domu.
Cały teren jest ogrodzony – ogrodzenie jest mieszane.
Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta bez żadnych obciążeń.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEGO BIURA. Nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Monika Bartosik Głowińska
535 857 492
mbdgnieruchomosci@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Inne
 • Typ okien: Drewniane (stary typ)
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Piwnica: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 75
 • Długość działki (mb.): 100
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Węglowe

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).