Mietniów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
739 000 PLN
Cena za m2
3 079,17 PLN
Powierzchnia
240 m2
Powierzchnia użytkowa
185 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
2
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2004
Rynek
Pierwotny
Dostępne od
2024-05-01
Numer oferty
72/6680/ODS

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w miejscowości Mietniów koło Wieliczki i zaledwie 10km od Krakowa.
Prezentowana nieruchomość o powierzchni całkowitej prawie 240m2 a użytkowej ze względu na skosy 185m2 usytułowana jest na 12 arowej działce.
Budowa domu rozpoczęła się w 2004 roku jednak z przyczyn losowych została przerwana. Obecny właściciel posiada projekt zastępczy w stosunku do projektu pierwotnego z aktualnie wydaną decyzją zatwierdzającą wznowienie robót budowlanych.
Media: budynek jest wyposażony w instalację wewnętrzną wodną, kanalizacyjną, gazową i energetyczną.
Parter domu składa się z ganku z funkcją wiatrołapu, hallu z klatką schodową, kuchni, łazienki oraz salonu z wyjściem na taras. Na parterze jest jeszcze obszerne pomieszczenie gospodarczego z przeznaczeniem na kotłownię, pralnię.
Na piętrze można bez problemu zaaranżować 3 sypialnie oraz np. gabinet do pracy. Bieżący etap budowy pozwala na indywidualne wykończenie i rozplanowanie funkcji poszczególnych pomieszczeń.
Dom wybudowany tradycyjnie, posiada dwuwarstwowe ściany ocieplone wewnątrz. Strop domu zarówno na parterze jak i na piętrze żelbetonowy. Dach pokryty blachodachówką.
Wjazd na posesję obecnie jest bramą na pilota. Od strony frontowej wykonane masywne ozdobne ogrodzeniem. Z tyłu domu teren jest utwardzony asfaltem. Można tam postawić np. wiatę na samochody.
Niewątpliwą zaletą działki jest ogród z licznymi drzewami i iglakami.
W bardzo bliskiej odległości infrastruktura handlowo-usługowa oraz przystanek komunikacji podmiejskiej.
Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu.

Oferta objęta programem współpracy - jesteś Pośrednikiem? Masz Kupującego? Zapraszam - to korzystne dla naszych klientów. Znajdziesz ją też w ogólnopolskim systemie MLS mls.org.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEGO BIURA. Nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Monika Bartosik Głowińska
535 857 492
mbdgnieruchomosci@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).