Rybna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
658,49 PLN
Powierzchnia
530 m2
Powierzchnia działki
1 250 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Inne
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Rok budowy
2005
Numer oferty
2/6680/OOS
Obiekt Sprzedaż Rybna
 

Opis nieruchomości

Do sprzedania rozpoczęta budowa obiektu handlowo-usługowego, zlokalizowana w centrum miejscowości Rybna k/Krakowa, w odległości 24 km od Rynku Głównego w Krakowie, 16 km od lotniska Balice, 16 km od autostradowego Węzła Mirowskiego.

Miejscowość Rybna jest sporą podkrakowską miejscowością, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby mieszkańców - aktualnie ich liczba to już prawie 3 tysiące, i nadal widać kolejne, nowe inwestycje mieszkaniowe, zarówno indywidualne, jak i developerskie.

Obiekt posiada bardzo dobry dojazd, również dla samochodów ciężarowych.

Działka ma powierzchnię 12,5 ara, w najszerszym miejscu około 40 m, w najdłuższym około 55 m, wjazd na nią możliwy niezależnie z dwóch ulic.

Budynek dwukondygnacyjny, każda kondygnacja ma powierzchnię 265 m2. Budynek zaprojektowany bardzo solidnie pod względem wytrzymałościowym – zarówno drgań (przylega do drogi powiatowej), jak i obciążeniowym (na piętrze projektowana była biblioteka). Wokół budynku wykonane jest bardzo porządne odwodnienie.

Przyłącza wody oraz kanalizacji doprowadzone do budynku, pozostałe media dostępne z przylegającej drogi oraz sąsiednich działek.
Dokumentacja budowy kompletna i bieżąca.

Obiekt nadaje się na działalność handlową (sklepy, specjalistyczny salon), usługową (np. usługi finansowe, usługi medyczne, etc.), lub nieuciążliwą produkcję.

Poglądowy model budynku (wykonany przez Martę Węzik - www.behance.net/martawzik) nie jest idealnym odzwierciedleniem projektu budynku, i mogą występować pewne różnice pomiędzy tym modelem a projektem.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe - Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Przemysłowo/Produkcyjne, Magazynowe, Gastronomiczne, Biurowe, Kulturalne, Inne
Rodzaj budynku: Centrum handlowo-usługowe
Stan budynku: Surowy otwarty
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Woda: Tak
Kanalizacja: Tak
Energia elektryczna: Tak
Siła: Tak
Gaz: Tak
Dojazd dla TIRów: Tak
Komunikacja: Autobus

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: info(at)piotrkowalproperties.pl

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Szerokość działki (mb.): 40
  • Długość działki (mb.): 55
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Agent nieruchomości

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).