Przeginia Narodowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
28,84 PLN
Powierzchnia działki
6 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
70
Długość działki (mb.)
125
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Usługowa
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia, Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
33/6680/OGS

Opis nieruchomości

Po raz pierwszy na rynku! Atrakcyjna działka o powierzchni ponad 69 arów, położona w bardzo ładnym, dobrze skomunikowanym miejscu (również autobus MPK), w miejscowości Przeginia Narodowa, w jej północnej części, bardzo blisko granicy z Przeginią Duchowną.

Teren płaski, równy, z widokiem na okoliczne zagajniki, łąki, las.

Wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Matejki. Do ulicy Matejki działka przylega bardzo niewielkim odcinkiem – praktycznie tylko samym wjazdem – dzięki czemu jest stosunkowo dobrze odizolowana od oddziaływania ulicy.

Działka częściowo przylega do terenów Natura 2000, które porośnięte są różnoraką roślinnością, krzewami, drzewami zamieszkiwanymi przez ptaki i motyle, oraz zamieszkiwane przez niewielkie leśne zwierzaki – co w połączeniu ze wspomnianym już usytuowaniem działki względem ulicy wytwarza bardzo miły, niepowtarzalny klimat tej działki: po przejechaniu „magicznej bramy” znajdujemy się w innym, spokojnym, wypełnionym ptasim śpiewem świecie.

Okoliczna zabudowa jest niezbyt gęsta, usytuowana głównie wzdłuż ulicy Matejki. Odległość do centrum Czernichowa wynosi około 3 kilometry. Bardzo blisko do terenów leśnych, w których znajdziesz wiele miejsc spacerowych i tras rowerowych (m. in. Rezerwat Kajasówka, Jaskinia Przegińska).

Energia elektryczna bezpośrednio przy działce. Woda: własna studnia lub woda miejska dostępna z ulicy Matejki. Gaz w planach, kanalizacji brak.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium około 45% powierzchni działki jest przeznaczone pod zabudowę usługową (U), pozostała część oznaczona jako tereny rolne (R/RZ).

Oferta skierowana zarówno do osób szukających dobrego pomysłu na lokatę swojego kapitału, jak również do osób szukających miejsca pod zabudowę usługową z funkcją mieszkalną, w bliskości łąk, drzew, szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie śpiewu ptaków, a jednocześnie miejsca blisko Krakowa.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki: 69 a.
Przeznaczenie w MPZP: brak aktualnego planu zagospodarowania, w Studium około 45% oznaczenie „U” (usługi), reszta „R/RZ” (rolne, zieleń).
Ukształtowanie działki: równa, płaska.
Kształt działki: nieregularny trapez.
Szerokość działki: około 70 m w najwęższym miejscu.
Długość działki: około 130 m w najdłuższym miejscu.
Ogrodzenie: częściowe.
Energia elektryczna: tak.
Woda: tak, własna studnia lub miejska.
Gaz: nie (w planach)
Kanalizacja: nie.
Droga dojazdowa: asfaltowa.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa. Zaznaczenie na zdjęciach granic jest orientacyjne.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz na info(at)piotrkowalproperties.pl

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Brak
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny usług, Tereny zieleni
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Agent nieruchomości

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).