Zbludza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
65 000 PLN
Cena za m2
16,25 PLN
Powierzchnia działki
4 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
39
Długość działki (mb.)
140
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Leśna
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Numer oferty
50/6680/OGS

Opis nieruchomości

Marzysz o własnym kawałku lasu? O prywatnym miejscu, gdzie w spokoju możesz zaparkować kampera, lub ustawić nawet na stałe przyczepę kempingową? A może po prostu chcesz dobrze ulokować kapitał? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej, cichej, zalesionej części miejscowości Zbludza, w gminie Kamienica. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo nieliczna, i stanowią ją głównie utopione wśród drzew domki letniskowe.

Teren ma bardzo nieregularny kształt, i powierzchnię 40 arów, praktycznie w całości porośniętą mniejszymi i większymi drzewami, oraz, od strony drogi, dzikimi krzewami.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: bezpośredni dojazd drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej.

Media: energia elektryczna dostępna na działce (przez działkę przebiega linia NN), woda miejsca w odległości około 50 m, gazu oraz kanalizacji brak.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia 1.2 ZL – tereny lasów. Zgodnie z zapisami MPZP: Symbolem 1.2. ZL oznaczone są - Tereny lasów, obejmujące grunty leśne zgodnie z ewidencj1 gruntów. Obowiązuje zakaz zmiany użytkowania lasów na cele nieleśne i zakaz realizacji obiektów nie związanych z gospodarką leśną. Obowiązuje prowadzenie racjonalnej gospodarki leśnej. Wskazane nadanie lasom prywatnym statusu lasów ochronnych. Utrzymuje się istniejące sieci infrastruktury technicznej i istniejące drogi. Dopuszcza się wyznaczenie dojazdu z drogi publicznej do działki budowlanej istniejącymi przejazdami przez las właściciela działki, jeżeli będą to drogi w aktualnej klasyfikacji gruntów. W terenach leśnych, położonych w obszarze "A" dopuszcza się urządzenie ścieżek spacerowych z realizacją obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, zadaszenia przeciw deszczowe).

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: ZL – tereny lasów
Szerokość działki (mb): około 39 m w najszerszym miejscu
Długość działki (mb): około 140 m w najdłuższym miejscu
Ukształtowanie terenu: Pochyły
Kształt działki: Nieregularny
Energia elektryczna: Na działce
Woda miejska: w odległości około 50 m
Kanalizacja: Brak
Gaz: Brak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl
Numer licencji:
28384

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).