Mogilany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 099 000 PLN
Cena za m2
343,44 PLN
Powierzchnia działki
32 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
46
Długość działki (mb.)
77
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce
Ujęcie wody
Miejska na działce, Studnia
Numer oferty
44/6680/OGS

Opis nieruchomości

Przepięknie widokowa (Babia Góra, Tatry, Gorce) działka w całości budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Mogilany, w spokojnej okolicy, przy wewnętrznej „ślepej” ulicy, a zarazem stosunkowo blisko drogi S7 („Zakopianki”).

Na teren składają się dwie działki geodezyjne, i łącznie mają powierzchnię 32 ary (10,5 oraz 21,5 arów ze starym domem).

Teren jest kształtu trapezu, o wymiarach w najdłuższym i najszerszym miejscu 77 x 46 m. Teren jest w około 80% prawie płaski, jedynie narożnik od strony południowo-wschodniej mocno opada.

Działka nadaje się zarówno na wybudowanie dużego domu, nawet typu rezydencja, z osobnym garażem, basenem - jak również godna polecenia developerom, pod budowę kameralnego kompleksu domów. Jest możliwa sprzedaż jednej z działek osobno.

Teren jest w utwardzony, zmeliorowany (studzienki), wokół są wykonane mury oporowe dodatkowo wzmacniające grunt. Ogrodzenie na solidnej podmurówce, w całości z siatki metalowej powlekanej.

Na terenie znajduje się stary dom mieszkalny, murowany, podpiwniczony, w rzucie poziomym o wymiarach około 10 x 8 metrów, do generalnego remontu (budynek ma nadany numer porządkowy, i doprowadzoną część mediów).

Media: woda miejska oraz własna studnia, gaz, energia elektryczna, kanalizacja gminna.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, w pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie, placówka pocztowa, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej, Urząd Gminy.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: Budowlana (MU1)
Szerokość działki (mb): 46
Długość działki (mb): 77
Ukształtowanie działki: Częściowo prawie płaska, w około 20% spadek
Kształt działki: Trapez
Energia elektryczna: Tak
Woda miejska: Tak
Kanalizacja gminna: Tak
Gaz: Tak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl
Numer licencji:
28384

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).