Lusina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
178,21 PLN
Powierzchnia działki
2 800 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
31
Długość działki (mb.)
81
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
45/6680/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz spokojnego, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego z Krakowem, z obwodnicą Krakowa, oraz z „Zakopianką” miejsca do zamieszkania (również pod tak zwaną „rezydencję”)? A może jesteś developerem zajmującym się budową domów jednorodzinnych? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka, a tak naprawdę to trzy przylegające do siebie działki, zlokalizowane są w spokojnej i cichej części miejscowości Lusina, blisko granicy z miejscowością Wrząsowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, terenów spacerowych. Na dwóch sąsiednich działkach znajdują się już budynki mieszkalne.

Cały teren ma wymiary w przybliżeniu 81 x 31 metrów, i łączną powierzchnię 28 arów: 16-arowa największa działka, druga mniejsza 10-arowa, oraz działka 2-arowa, przeznaczona pod drogę wewnętrzną. Teren znajduje się na północno-zachodnim zboczu o niewielkim nachyleniu, i zapewnia ładną panoramę na południowo-wschodnią część Krakowa.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej (około 85% powierzchni, dopuszcza się zabudowę bliźniaczą), oraz R1 – tereny gruntów rolnych (około 15% powierzchni).

Media: woda miejska oraz energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, gaz w odległości około 50 metrów, kanalizacji brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd ulicami o nawierzchni asfaltowej, jedynie ostatnie 40 metrów drogą o nawierzchni szutrowej, stanowiącą wewnętrzny dojazd do sprzedawanej nieruchomości, oraz do kilku sąsiednich, stanowiących budynki mieszkalne. Odległość do przystanku MPK wynosi około 700 metrów.

Istnieje możliwość zakupu części terenu, w postaci jednej działki, o powierzchni 10 arów – lecz taka opcja wymaga indywidualnych ustaleń cenowych.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej, około 85% powierzchni. R1 – tereny gruntów rolnych, około 15% powierzchni
Szerokość działki (mb): około 31
Długość działki (mb): około 81
Ukształtowanie terenu: Pochyły
Kształt działki: Nieregularny, zbliżony do prostokąta
Energia elektryczna: Przy działce
Woda miejska: Przy działce
Kanalizacja: Brak
Gaz: W odległości około 50 m

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze!

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik, Drzewa
  • Ogrodzenie: Inne
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl
Numer licencji:
28384

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).