Brodła

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
225 000 PLN
Cena za m2
93,75 PLN
Powierzchnia działki
24 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
80
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
31/6680/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Brodła k/Alwerni, w spokojnej okolicy, przy drodze o małym natężeniu ruchu, a zarazem bardzo blisko drogi krajowej Kraków-Alwernia.

Działka ma powierzchnię 24 ary, jest kształtu prostokąta, o wymiarach w przybliżeniu 80 x 30 m, prawie płaska, z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej, lecz położona powyżej tej drogi, i oddzielona od niej pasem drzew i krzewów.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma oznaczenie MNU – mieszkaniowa jednorodzinna z dopuszczeniem usług – dlatego działka nadaje się zarówno na cele mieszkaniowe – np. wybudowanie dużego domu z osobnym garażem, basenem, etc. - jak i pod mały obiekt handlowo-usługowy. Oferta godna polecenia również developerom, pod budowę kompleksu nawet trzech niewielkich domów.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, dużo pól i łąk, w odległości około kilometra zaczynają się tereny leśne, m. in. rezerwaty Dolina Potoku Rudno oraz Skały Gaudynowskie. Odległość do centrum miejscowości również około kilometra.

Dostępne media: woda miejska w drodze i na sąsiedniej działce, gaz w drodze, energia elektryczna na działce. Kanalizacji brak.

Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze działki (po 12 arów), i sprzedaży w takiej formie – przy takiej opcji cena jest do uzgodnienia.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: Budowlana
Szerokość działki (mb): 30
Długość działki (mb): 80
Ukształtowanie działki: Prawie płaska
Kształt działki: Prostokąt
Energia elektryczna: Na działce
Woda miejska: W drodze lub na sąsiedniej działce
Kanalizacja: Brak
Gaz: W drodze

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: info(at)piotrkowalproperties.pl

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Drzewa, Trawnik
  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Agent nieruchomości

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).