Tokarnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
68 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
1 700 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
21
Długość działki (mb.)
80
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Studnia
Brak
Numer oferty
22/6680/OGS

Opis nieruchomości

Lokalizacja: Tokarnia, powiat Myślenice
Cena: 68 000,00 PLN
Powierzchnia działki: 17 arów

Szukasz spokojnego, cichego, pachnącego lasem i łąkami miejsca do zamieszkania? Chcesz rano być budzony i pozytywnie nastawiany do nowego dnia przez Słońce wschodzące nad okolicznymi szczytami? W takim razie ta oferta powinna wzbudzić Twoje zainteresowanie!

Malowniczo położona, chyba w najpiękniejszym rejonie Tokarni - zwanym Czarnym Potokiem – 17-arowa działka, na której możesz urządzić swoje królestwo: działkę możesz wykorzystać zarówno pod budowę domku weekendowo-letniskowego, jak pod budowę domu do Twojego stałego pobytu – w obu przypadkach będziesz odpoczywać w ciszy, ale też i swobodnie pracować z otwartym, niczym nie zmąconym umysłem, z dala od jakiegokolwiek zgiełku, patrząc na piękno i spokój otaczającego Cię świata.

Działka jest prawie równa, i prawie płaska (bardzo lekkie południowo-wschodnie nachylenie). W najdłuższym miejscu masz do dyspozycji ponad 80 metrów – co pozwala na przykład na stworzenie kameralnej enklawy 2-3 domków letniskowo-weekendowych, dla Ciebie i Twoich Przyjaciół - a jej szerokość waha się od 16 do 21 metrów.

A jeżeli zapragniesz leśnego spaceru, czy zechcesz podglądać dzikie zwierzęta i ptaki żyjące w tej okolicy – nic nie musisz robić, bo na swojej działce już będziesz w takim świecie. Wypad do sklepów czy punktów usługowych również nie stanowi problemu – w końcu będziesz mieszkać tylko 4 km od centrum Tokarni, a jadąc będziesz cały czas podziwiać piękne widoki okolicznych gór, i pozdrawiać niezbyt licznych w tej okolicy sąsiadów, zarówno tych mieszkających tutaj od dawna, jak i tych, których magia tego miejsca przyciągnęła całkiem niedawno.

Cały okoliczny teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie budowlane. Miejsce to już dzisiaj staje się celem ludzi szukających pięknego i spokojnego miejsca do zamieszkania, do budowy swoich domów na stosunkowo dużych, zapewniających ciszę oraz intymność działkach - w odległości około 300 metrów, schowana za drzewami, jest wybudowana i już zamieszkała pierwsza na tej części góry duża rezydencja, a także kilka mniejszych domów.

Dojazd do działki drogą gminną, na dzień dzisiejszy ostatnie około 300 metrów drogą polną.

Oprócz prezentowanej tutaj działki w ofercie naszej agencji mamy również kilka innych budowlanych działek na tym terenie, o powierzchniach od kilkunastu arów do prawie hektara – do zamieszkania przez Ciebie, lub przez Ciebie i Twoich Przyjaciół, w Waszej prywatnej enklawie.

Zastanawiasz się jeszcze?

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki: 1700 m2
Ukształtowanie działki: Równa, lekko nachylona
Ogrodzenie: Brak
Droga dojazdowa: Około 250 metrów drogą gminną, na dzień dzisiejszy polną
Energia elektryczna: w odległościach około 250 m
Ujęcie wody: na dzień dzisiejszy własna studnia
Gaz: Brak
Kanalizacja miejska: Brak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń po więcej informacji już teraz na numer 737.448.221.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Agent nieruchomości

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).