Bogucice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
110 000 PLN
Cena za m2
69,14 PLN
Powierzchnia działki
1 591 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
50
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Numer oferty
57/6680/OGS

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, Brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej – tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie będzie zakup małej działki i samodzielna budowa domu, czy też przyda się jednak działka większa? A może jednak nie ma sensu (czasu?) na samodzielne załatwianie formalności związanych z budową od samego początku, i lepiej będzie zdecydować się na zakup już rozpoczętej budowy? Hmm… A może jednak teren powinien być już całkiem spory, bo masz pomysł na prowadzenie hodowli czy upraw? To rewelacyjnie, że tutaj jesteś - akurat jest do sprzedania nieruchomość, która spełnia te wszystkie warunki, i którą teraz możesz samodzielnie „skonfigurować” do własnych potrzeb!

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Bogucice, w gminie Bochnia. Jest to miejscowość położona na północ od autostrady A4, w odległości około 8 kilometrów od węzła „Bochnia”, na terenach o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych, ale przylegających do siebie działek gruntu (tworzących w terenie jedną całość) - jednej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym, oraz dwóch niezabudowanych. W skład nieruchomości wchodzi również czwarta działka, stanowiąca drogę wewnętrzną. Kształty poszczególnych działek oraz ich przybliżone wymiary przedstawione są na załączonej grafice (ostatnia pozycja w galerii zdjęć).

WAŻNE: Nieruchomość może być sprzedana w całości, lub możesz nabyć jej poszczególne (wybrane) części składowe – tutaj wybór opcji należy do Ciebie!

Możesz zakupić:

- działkę „A” o powierzchni 18,95 arów, z prezentowanym budynkiem w stanie surowym, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN1e (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) - cena ofertowa tej działki to 425.000,00 PLN;

- działkę „B” o powierzchni 15,91 arów, niezabudowaną, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN1e (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) - cena ofertowa tej działki to 110.000,00 PLN;

- działkę „C” o powierzchni 1,0405 hektara, niezabudowaną, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem R (tereny rolne) - cena ofertowa tej działki to 200.000,00 PLN.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup całej nieruchomości, to wraz z działką stanowiącą drogę wewnętrzną, staniesz się właścicielem terenu o powierzchni aż 1,4509 hektara! Cena ofertowa całości to 735.000,00 PLN.

Na działce oznaczonej jako „A” znajduje się budynek mieszkalny w stanie surowym, o powierzchni całkowitej 148 m2, i powierzchni użytkowej 101 m2. Budynek jest jednokondygnacyjny, plus duże, rzec można pełnowymiarowe, nieużytkowe poddasze, na którym spokojnie można urządzić kolejną kondygnację mieszkalną. Jego budowa została rozpoczęta w 2016 roku. Ściany murowane są z pustaków „max”, ścianki działowe z pustaków komórkowych, strop „lekki” (na drewnianych legarach). Konstrukcja dachu jest drewniana, pokrycie stanowi dachówka ceramiczna, dach jest ocieplony wełną mineralną (15 + 5 cm).

Na parterze budynku znajdują się następujące pomieszczenia: przedsionek, hol, kotłownia spełniająca również funkcję dodatkowej (drugiej) łazienki, trzy niezależne pokoje, duży salon z aneksem kuchennym, oraz spora łazienka. Poddasze to „open space”.

Media: energia elektryczna (również „siła”) na działce (wykonana skrzynka), woda, gaz, kanalizacja również na działce (nie są przyłączone do budynku). Połacie dachu istniejącego budynku umożliwiają również montaż instalacji fotowoltaicznej, która, ze względu na układ budynku, będzie mogła działać przez cały rok (alternatywnie można ją zainstalować na działce, również ze względu na jej wielkość i nasłonecznienie).

Teren jest częściowo ogrodzony – są to ogrodzenia sąsiednich nieruchomości.

Orientacyjne odległości:
- autostrada A4: około 8 km;
- Bochnia (centrum): około 13 km;
- Brzesko: około 15 km;
- Puszcza Niepołomicka: około 4 km.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, jak również celem wstępnej rozmowy o Twoich oczekiwaniach w stosunku do poszukiwanej nieruchomości, które warto omówić przed umówieniem się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze, lub napisz e-mail. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI.

Parametry dodatkowe

  • Aranżacja działki: Trawnik
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl
Numer licencji:
28384

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).