Raciechowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia działki
10 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Numer oferty
24/6680/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania cztery widokowe działki, pod budowę domów jednorodzinnych – o powierzchniach 9-11 arów, w cenie 9.000,00 PLN/ar (przy jednoczesnym zakupie wszystkich czterech cena wynosi 7.000.00 PLN/ar).

Działki położone w bardzo ładnym, spokojnym, o dużej ilości zieleni zakątku miejscowości Raciechowice, w jej północno-wschodniej (górnej) części. Teren prawie płaski (znajduje na szczycie sympatycznego pagórka), o ekspozycji południowo-północnej, widokowy.

Energia elektryczna oraz woda miejska dostępne są z przylegającej drogi, lub z sąsiednich działek. Gazu oraz kanalizacji brak.

Wokół zabudowa jest niezbyt gęsta, bardzo rozproszona, większość działek nie jest zabudowana, porośnięta krzewami i roślinnością śródpolną.
Jeżeli szukasz czystego powietrza, spokoju wśród łąk, drzew, chcesz obserwować dzikie zwierzęta i ptaki żyjące w okolicy – to miejsce jest idealne dla Ciebie. Wypad do sklepów czy punktów usługowych również nie będzie stanowił problemu – w końcu będziesz mieszkać tylko kilometr od centrum Raciechowic, oraz 8 kilometrów od centrum Dobczyc, a jadąc tam będziesz podziwiać piękne widoki okolicznych gór i lasów.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Przeznaczenie działki: brak MPZP, działki posiadają WZ na domy jednorodzinne, oraz pozytywna opinię na temat wykonania podłączenia energii elektrycznej, wody z wodociągu gminnego, oraz wykonania zbiorników na nieczystości płynne.

Szerokość działek (mb): około 33

Długość działek (mb): około 28-36

Ukształtowanie działek: prawie płaskie

Kształt działek: Zbliżony do prostokątów

Ogrodzenie: Brak

Droga dojazdowa: asfaltowa

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: info(at)piotrkowalproperties.pl

Parametry dodatkowe

 • Aranżacja działki: Trawnik
 • Ogrodzenie: Brak
 • Obecna zabudowa działki: Brak
 • Wydane warunki zabudowy: Tak
 • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
 • Możliwość podziału: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 1
 • Dostępne w okolicy: Gimnazjum, Bazarek, Przychodnia lekarska, Sklep, Góry, Las, Apteka, Kościół, Przedszkole, Szkoła
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Typ ulicy/drogi: Cicha
 • Widok na: Pola, Las, Góry

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Agent nieruchomości

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).