Święcice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
150 000 PLN
Cena za m2
1 875 PLN
Powierzchnia
80 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Powierzchnia działki
6 784 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Stan budynku
Opuszczony/zaniedbany
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1970
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2021-04-28
Numer oferty
45/6680/ODS

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą nieruchomość położoną zaledwie 50 km od Krakowa w niedalekiej odległości od Miechowa. Uroczy dom znajduje się w miejscowości Święcice w gminie Słaboszów.
Jeżeli szukasz miejsca z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin, smogu i ciągłej gonitwy ale jednak z dobrym dojazdem choćby do Krakowa czy Kielc to powinieneś zapoznać się z poniższą ofertą.
Na prawie 27 arach budowlanych działki stoi dom wybudowany w latach 80-tych oraz zabudowania gospodarcze. Na działce znalazło się również miejsce, które na wiosnę pięknie się zazielenia i wspaniale nadaje się do letniego odpoczynku. Takie otoczenie da ci możliwość stworzenia swojego prywatnego raju na ziemi. Reszta działki czyli 40 arów to grunty orne.
Jeśli wykonujesz zawód, który wymaga warsztatu to bez problemu zaadoptujesz w tym celu zabudowania gospodarcze. Garaż przy bryle domu oraz dodatkowy wolnostojący budynek stwarzają takie możliwości.
A teraz odrobina konkretu.
Dom około 80m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Ogrzewanie piecem na węgiel, ciepła woda – bojler. Woda - miejska, kanalizacja – szambo. Dom częściowo drewniany, częściowo murowany, dach kryty blachą.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Serdecznie zapraszam do oględzin i zapewniam o atrakcyjności oferty. Służę wszelką pomocą i gorąco polecam.
Monika Bartosik Głowińska
MBDG Nieruchomości
tel. 535 857 492
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Mieszany
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: Stare
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Piec

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).