Mogilany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 499 000 PLN
Cena za m2
7 235,53 PLN
Powierzchnia
760 m2
Powierzchnia użytkowa
760 m2
Powierzchnia działki
1 950 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1994
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
5
Usytuowanie garażu
Pod budynkiem
Numer oferty
58/6680/ODS

Opis nieruchomości

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania i do prowadzenia biznesu? Nieruchomości świetnie zlokalizowanej, blisko dużego miasta, dobrze z nim skomunikowanej, a zarazem zapewniającą ciszę świeże powietrze? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne popijanie drinka na dużej, przeszklonej, w zimie ciepłej werandzie, oglądanie rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku - jednym z dwóch, które mogą być do Twojej dyspozycji w tym domu? A do pracy – którą na pewno bardzo lubisz, i sprawia Ci ona satysfakcję – chcesz mieć 30 sekund? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ta atrakcyjnie zlokalizowana, dobrze zagospodarowana, zapewniająca dużą prywatność nieruchomość na pewno spełni Twoje wymagania, i zapewni wystarczającą ilością miejsca na realizację Twoich planów!

Prezentowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 19,5 ara, oraz dwóch budynków – mieszkalnego, o powierzchni 360 m2, oraz produkcyjnego, o powierzchni 400 m2.

Działka ma kształt wieloboku, o wymiarach w najszerszym i najdłuższym miejscu, odpowiednio około 50 oraz około 65 metrów. Cały teren jest ogrodzony siatką metalową i zagospodarowany. Oprócz budynków znajdują się na nim drzewa, ozdobne krzewy, podjazd z miejscami parkingowymi i chodniczki wykonane z kostki betonowej. Brama wjazdowa metalowa, z elementów kutych, sterowana automatycznie.

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjny, zbudowany w tradycyjnej technologii, i wykonany bardzo solidnie, z solidnych materiałów: betonowe ławy, ściany murowane z podwójnie układanych pustaków „max” , przedzielonych styropianem, ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 8 cm. Wszystkie stropy są żelbetowe, pokrycie dachu stanowi ocynkowana blacha o grubości aż 0,9 mm! Wszystkie okna w budynku są wymienione w 2004 roku na okna firmy Okno-Plast, PCV. Schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, instalacja elektryczna wykonana z przewodów miedzianych, w peszlach. Ogrzewanie podłogowe kuchni oraz w łazience podłogowe.

Na najniższej kondygnacji znajdują się następujące pomieszczenia: hol, duża łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa pomieszczenia o funkcji gospodarczej. Na kondygnacji środkowej mamy hol, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, duży salon, pokój do przyjęć, pomieszczenie siłowni, oraz przestronną, przeszkloną werandę, z dużym, stylowym piecem chlebowym. Na najwyższej kondygnacji mamy kolejny salon, trzy przestronne sypialnie, łazienkę oraz osobne WC. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, wszystko jest starannie wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dobrze dobranych kolorystycznie, i nadających temu domowi bardzo przyjemny klimat, sprzyjający wyciszeniu umysłów i odpoczynkowi jego domowników.

Budynek produkcyjny jest również trzykondygnacyjny. Zbudowany w technologii mieszanej: pustak betonowy + siatka, elementy metalowe, płyty OSB z wewnętrznym ociepleniem. Na najniższej kondygnacji znajduje się pięciostanowiskowy garaż, z trzema bramami wjazdowymi. Na kondygnacji najwyższej znajdują się pomieszczenia biurowe dla prowadzonej w nim działalności gospodarczej. Poziom środkowy to hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek funkcjonalny, z dobrym dostępem logistycznym, z różnymi możliwościami aranżacji jego pomieszczeń – nadaje się zarówno na działalność produkcyjną, jak i na usługową czy w zakresie handlu hurtowego/wysyłkowego.

Media: energia elektryczna (w tym „siła), podłączenie do wodociągu gminnego oraz dodatkowo własne ujęcie wody, gaz. Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków. Ogrzewanie obu budynków gazowe, w budynku mieszkalnym dodatkowo dwa kominki, w tym jeden z płaszczem wodnym. Oba budynki posiadają klimatyzację, instalacje alarmowe, monitoring, światłowodowy Internet. Woda ciepła w budynku mieszkalnym z pieca gazowego (+ zasobnik o pojemności 300l), w budynku produkcyjnym podgrzewana elektrycznie.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Odległość do wjazdu na drogę S7 („zakopiankę”) około 1,5 km.

Tą nieruchomość, z jej atrakcyjną lokalizacją, świetnym dostępem komunikacyjnym, sporymi powierzchniami budynków, rozkładem ich pomieszczeń, zielenią zapewniającą dużą prywatność, możesz śmiało potraktować jako świetne miejsce do spokojnego zamieszkania z rodziną, i równocześnie do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NASZE OFERTY JEST OCZYWIŚCIE "NA WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie szukaj jej w innej agencji, ani też nie zastanawiaj się, jak dotrzeć do właścicieli, gdyż zatrudnili mnie właśnie po to, abym to ja zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia budynku mieszkalnego: 360 m2;
Powierzchnia budynku produkcyjnego: 400 m2;
Stan budynków: Dobry;
Rok budowy (zakończenia): 1994;
Powierzchnia działki: 19,5 ara;
Kształt działki: nieregularny, o maksymalnych wymiarach około 50 oraz 65 metrów;
Ukształtowanie działki: lekko pochyła;
Droga dojazdowa: Asfaltowa;
Ogrodzenie: Siatka metalowa powlekana, brama wjazdowa automatyczna, metalowa (elementy kute);
Gaz: Tak;
Energia elektryczna: Tak, również „siła”;
Woda: Wodociąg gminny oraz własne ujęcie;
Woda ciepła: budynek mieszkalny – piec gazowy z zasobnikiem 300l, budynek produkcyjny – podgrzewana elektryczne;
Ogrzewanie: budynek mieszkalny – gazowe, dwa kominki (w tym jeden z płaszczem wodnym); budynek produkcyjny - gazowe;
Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków;
Typ okien: PCV, firmy Okno-Plast, wymienione w 2004 roku.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń codziennie, o każdej porze.

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Blacha
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Pomieszczenie gospodarcze: Tak
 • Ogród: Tak
 • Kształt działki: Nieregularny
 • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
 • Szerokość działki (mb.): 50
 • Długość działki (mb.): 65
 • Aranżacja działki: Skalniak, Trawnik, Drzewa
 • Ogrodzenie: Siatka
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Alarm: Tak
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Studnia, Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy, Piec elektryczny, Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska, Szambo - szczelne
 • Rodzaj ogrzewania: Kominkowe, Podłogowe, CO własne, Gazowe

Kontakt

Piotr Kowal

Piotr Kowal

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
737 448 221
E-mail:
piotr@piotrkowalproperties.pl
Numer licencji:
28384

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).