Balin

ul. Chrzanowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
870 000 PLN
Cena za m2
1 719,37 PLN
Powierzchnia
506 m2
Powierzchnia użytkowa
137 m2
Powierzchnia działki
1 266 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Inny
Rok budowy
1999
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2021-09-01
Numer oferty
51/6680/ODS

Opis nieruchomości

Marzysz o miejscu dla siebie gdzie oprócz zamieszkania będziesz miał możliwość prowadzenia biznesu? Sprawdź ofertę lokalu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowo-produkcyjnym i zweryfikuj czy spełni Twoje oczekiwania.
Nieruchomość położona jest w miejscowości Balin, zaledwie 2 minuty od zjazdu z autostrady A4. Dzięki takiej lokalizacji możemy mówić o idealnym połączeniu komunikacyjnym z Krakowem i Katowicami.
W przypadku biznesu o charakterze np. cateringowym, doskonały zasięg na 2 województwa.
Nieruchomość składa się z dwóch części: usługowo-produkcyjnej, gdzie jeszcze rok temu odbywały się różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu wesela, komunie, bankiety, przyjęcia oraz części mieszkalnej.
A teraz konkrety:
Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 1266m2
Teren działki został ogrodzony z urządzonym wjazdem i wejściem. Teren wokół budynku utwardzony kostką brukową. Przed budynkiem miejsca postojowe dla aut. Część parceli zagospodarowana zielenią ozdobną.
Całość użytkowa budynku wynosi 506m2.
Część usługowa to obiekt rozbudowany w 2002 roku składający się z sali konsumpcyjnej, części magazynowo - produkcyjnej oraz sanitariatów. Część restauracyjna przewidywała obsługę przyjęcia na 100 osób.
Część mieszkalna znajduje się na piętrze i posiada niezależne wejście. Powierzchnia użytkowa wynosi 137m2. Piętro mieszkalne pozostaje w stanie do wykończenia. Niektóre materiały zostały już zakupione (np. stolarka), należy je tylko zamontować
W skład tej części wchodzi: duży salon, jadalnia, kuchnia, 3 osobne sypialnie oraz łazienka i przedpokój.
Nieruchomość posiada wszystkie potrzebne media: prąd, woda, kanalizacja.

Obiekt można pozostawić bez zmian lub dokonać przebudowy, dostosować do nowego celu użytkowania. Możliwość zakupu wraz z wyposażeniem.

Aby lepiej zapoznać się z nieruchomością zapraszam do pospacerowania i sprawdzenia możliwości poprzez wirtualny spacer. Krok po kroku, pomieszczenie po pomieszczeniu.
http://www.k2wnetrza.pl/mbdg/balin
Oceń najpierw wirtualnie a potem serdecznie zapraszam na prezentację w realu.

Zapraszam do kontaktu
Monika Bartosik-Głowińska
535 857 492
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
  • Rodzaj ogrzewania: Węglowe

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).