Śladów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
145 000 PLN
Cena za m2
1 043,17 PLN
Powierzchnia
139 m2
Powierzchnia użytkowa
139 m2
Powierzchnia działki
2 434 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
2
Stan budynku
Surowy otwarty
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1960
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2023-10-01
Numer oferty
71/6680/ODS

Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz miejsca z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin, smogu i ciągłej gonitwy ale jednak z dobrym dojazdem choćby do Krakowa czy Kielc to powinieneś zapoznać się z poniższą ofertą.
Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą nieruchomość położoną zaledwie 50 km od Krakowa w niedalekiej odległości od Miechowa. Urocza działka z domem do dokończenia budowy znajduje się w miejscowości Śladów w gminie Słaboszów.
Na prawie 25 arach działki (częściowo ogrodzonej) znajduje się dom w budowie o wymiarach 9x10 oraz zabudowanie gospodarcze i studnia. Na działce znalazło się również miejsce, które wspaniale nadaje się do letniego odpoczynku. Takie otoczenie da ci możliwość stworzenia swojego prywatnego raju na ziemi.
Jeśli wykonujesz zawód, który wymaga warsztatu to możesz zaadaptować w tym celu stodołę, która daje takie możliwości.
A teraz odrobina konkretu.
W 2021 roku obecny właściciel zakupił dom z lat 60-tych do generalnego remontu, który miał dotyczyć wymiany pokrycia dachu, stolarki okiennej, wymiany instalacji. Podczas wymiany dachu zdecydował się również na częściową wymianę ścian zostawiając fundamenty. Zmiana planów życiowych uniemożliwiła dokończenie remontu natomiast Ty drogi Zainteresowany jesteś w stanie dokończyć go za niego, tym bardziej, że bardzo duża część materiałów została już zakupiona. Jeśli masz smykałkę budowlaną możesz podjąć się tego sam lub wynająć ekipę budowlaną. Do Twojej dyspozycji będzie blacha falista na dach oraz elementy do wykończenia dachu typu: łaty, kontrłaty, rynny, membrana. Zostały również zakupione elementy do dokończenia ogrodzenia tzn. siatka, słupki, brama dwuskrzydłowa, furtka.
Do działki została podciągnięta woda oraz jest przyłącz prądu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszam na prezentację
Przyjedź i zobacz czy to właśnie Twoje miejsce na dom.
Monika Bartosik Głowińska
Tel. 535 857 492
mbdgnieruchomosci@gmail.com
MBDG Nieruchomości
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

  • Dach: Płyta falista
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 35
  • Długość działki (mb.): 70
  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Studnia, Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Szambo

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).