Kopanka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
580 000 PLN
Cena za m2
4 833,33 PLN
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia użytkowa
81 m2
Powierzchnia działki
1 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1970
Rynek
Wtórny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Usytuowanie garażu
Wolnostojący
Numer oferty
55/6680/ODS

Opis nieruchomości

REZERWACJA!


Chcesz uciec od centrum miasta a zarazem szybko do niego dojechać? To idealna lokalizacja dla Ciebie.
Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą nieruchomości, która na pewno wzbudzi twoje zainteresowanie. Z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin i ciągłej gonitwy a jednak z dobrym dojazdem do Krakowa.
Świetnie położony, zaledwie kilkanaście minut od Krakowa dom, idealny dla osób pragnących mieszkać w cichej i spokojnej okolicy.
Dom posadowiony jest na 12 arowej działce w otoczeniu bardzo rzadkiej zabudowy jednorodzinnej, stwarzającej niepowtarzalny sielski klimat.
A teraz odrobina konkretu.
Przedmiotowa działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 70-tych XX wieku w technologii tradycyjnej murowanej. Budynek jest podpiwniczony oraz posiada poddasze. Piwnice budynku stanowią część gospodarczą składającą się z pomieszczeń gospodarczych, kotłowni i składu opału. Wysokość piwnic wynosi 1,90m. Ze względu na charakter niemieszkalny piwnice nie zostały wliczone do powierzchni użytkowej. Poddasze budynku stanowi nieużytkowy strych z możliwością adaptacji na czele mieszkalne. Wysokość poddasza do kalenicy wynosi 3,10m , Parter budynku to pomieszczenia mieszkalne o powierzchni około 80m2 na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz wiatrołap. Rozmieszczenie pomieszczeń znajdziesz na planie dołączonym do zdjęć.
Budynek został ocieplony styropianem a elewacja pokryta tynkiem. Dach pokryty dachówką. Dach i elewacja wykonane w 2012 roku.
Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową z sieci, kanalizacyjną do sieci, gazową (doprowadzoną do budynku ale nie rozprowadzoną) oraz c.o. na opał stały.
Dodatkowo na działce posadowiony jest budynek gospodarczo-garażowy parterowy z poddaszem zaadoptowanym na pomieszczenie biurowe.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Nie ma się co zastanawiać...już dziś zadzwoń i umów się na dzień pokazowy .... naprawdę warto.
Monika Bartosik Głowińska
MBDG Nieruchomości
tel. 535 857 492
mbdgnieruchomosci@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl

Parametry dodatkowe

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Dachówka betonowa
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Gaz: Tak
 • Siła: Tak
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Rodzaj kanalizacji: Miejska

Kontakt

Monika Bartosik Głowińska

Monika Bartosik Głowińska

Pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Telefon:
535857492
Telefon:
888490174
E-mail:
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
Numer licencji:
24034

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MBDG Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MBDG Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowice (32-085) przy Kolberga. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).