DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
299 000 PLN
21,21 PLN/m2
BRODŁA
Opis
Do sprzedania teren o powierzchni prawie 1,5 ha, położony w bardzo ładnym, spokojnym, cichym zakątku miejscowości Brodła (gm. Alwernia), w jej północnej części, praktycznie przylegający do pięknych terenów leśnych (Rezerwat Przyrody Dolina Potoku Rudno, Skałki Gaudynowskie, Skałki i Jaskinie Na Wrzosach).

Teren o bardzo zróżnicowanym ukształtowaniu: dwie praktycznie płaskie i równe części, przedzielone bardzo klimatycznym, pełnym pachnącej zieleni, prywatnym wąwozem. Do tego spora ilość kilkudziesięcioletnich drzew zamieszkałych przez liczne ptaki, widoki na okoliczne lasy, pełne polnych kwiatów i motyli łąki, zagajniki, wzgórza, miłe towarzystwo różnych leśnych zwierzaków – wszystkiego tego możesz codziennie doświadczać, gdy staniesz się właścicielem tej nieruchomości.

Zabudowa tej spokojnej części miejscowości jest niezbyt liczna, usytuowana głównie wzdłuż ulicy dojazdowej. Odległość do centrum miejscowości wynosi około 1 kilometra.

Bezpośredni wjazd na część budowlaną terenu z ulicy o nawierzchni asfaltowej to około 40 metrów drogą polną, o statusie drogi publicznej, prowadzącej dalej na tereny leśne. Dostęp od drugiej strony również możliwy, poprzez drogi służebne.

Energia elektryczna, woda miejska, gaz dostępne w odległości około 50 metrów od granic terenu. Kanalizacji brak. Możliwość wykonania własnego ujęcia wody.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W około ¼ powierzchni, od tej spokojniejszej strony, przylegającej do terenów leśnych, ma oznaczenie RM (zabudowa zagrodowa), a pozostała część to tereny zieleni i tereny rolne, położone w sąsiedztwie terenów o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Oferta skierowana do osób szukających nietuzinkowego, klimatycznego, zapewniającego bardzo wysoki poziom prywatności miejsca do stałego zamieszkania, w którym w ciszy będą mogli oddać się twórczej pracy, czy też wyciszyć się po powrocie z wielkomiejskiego zgiełku - a przy tym miejsca z dobrym dojazdem do Krakowa, Chrzanowa, Krzeszowic, czy autostrady A4.

Również powinny zainteresować się tą ofertą osoby szukające własnego weekendowo-wakacyjnego miejsca, pozwalającego na spokojne obcowanie z własnymi łąkami, drzewami, miejsca usytuowanego w bliskości wielu szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na totalne wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie pięknego śpiewu ptaków, obserwowanie i zaprzyjaźnianie się z leśnymi zwierzakami.

OFERTA, JAK WSZYSTKIE NASZE OFERTY, JEST "NA WYŁĄCZNOŚĆ" - NIE ZNAJDZIESZ JEJ W INNEJ AGENCJI.

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki: 1,41 ha.
Przeznaczenie w MPZP: zabudowa zagrodowa (około 1/4 powierzchni), tereny rolne, tereny zieleni.
Ukształtowanie terenu: zróżnicowane.
Kształt działki: nieregularny.
Szerokość działki: około 80 m w części z dopuszczeniem zabudowy.
Długość działki: około 230 m w najdłuższym miejscu.
Ogrodzenie: brak.
Energia elektryczna: tak.
Woda: tak, miejska lub własne ujęcie.
Gaz: tak.
Kanalizacja: nie.
Droga dojazdowa: polna, około 40 m od drogi asfaltowej.
Cena ofertowa: 299.000,00 PLN

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa. Zaznaczenie na zdjęciach granic jest orientacyjne.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz na info(at)piotrkowalproperties.pl
Szczegóły oferty

Cena299 000 PLN

Cena za m221,21 PLN

Powierzchnia działki1,41 Ha

Powierzchnia działki - jednostkaha

Szerokość działki (mb.)80

Długość działki (mb.)230

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiNieregularny