DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
199 000 PLN
28,84 PLN/m2
PRZEGINIA NARODOWA
Opis
Po raz pierwszy na rynku! Atrakcyjna działka o powierzchni ponad 69 arów, położona w bardzo ładnym, dobrze skomunikowanym miejscu (również autobus MPK), w miejscowości Przeginia Narodowa, w jej północnej części, bardzo blisko granicy z Przeginią Duchowną.

Teren płaski, równy, z widokiem na okoliczne zagajniki, łąki, las.

Wjazd na działkę bezpośrednio z ul. Matejki. Do ulicy Matejki działka przylega bardzo niewielkim odcinkiem – praktycznie tylko samym wjazdem – dzięki czemu jest stosunkowo dobrze odizolowana od oddziaływania ulicy.

Działka częściowo przylega do terenów Natura 2000, które porośnięte są różnoraką roślinnością, krzewami, drzewami zamieszkiwanymi przez ptaki i motyle, oraz zamieszkiwane przez niewielkie leśne zwierzaki – co w połączeniu ze wspomnianym już usytuowaniem działki względem ulicy wytwarza bardzo miły, niepowtarzalny klimat tej działki: po przejechaniu „magicznej bramy” znajdujemy się w innym, spokojnym, wypełnionym ptasim śpiewem świecie.

Okoliczna zabudowa jest niezbyt gęsta, usytuowana głównie wzdłuż ulicy Matejki. Odległość do centrum Czernichowa wynosi około 3 kilometry. Bardzo blisko do terenów leśnych, w których znajdziesz wiele miejsc spacerowych i tras rowerowych (m. in. Rezerwat Kajasówka, Jaskinia Przegińska).

Energia elektryczna bezpośrednio przy działce. Woda: własna studnia lub woda miejska dostępna z ulicy Matejki. Gaz w planach, kanalizacji brak.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium około 45% powierzchni działki jest przeznaczone pod zabudowę usługową (U), pozostała część oznaczona jako tereny rolne (R/RZ).

Oferta skierowana zarówno do osób szukających dobrego pomysłu na lokatę swojego kapitału, jak również do osób szukających miejsca pod zabudowę usługową z funkcją mieszkalną, w bliskości łąk, drzew, szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie śpiewu ptaków, a jednocześnie miejsca blisko Krakowa.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Powierzchnia działki: 69 a.
Przeznaczenie w MPZP: brak aktualnego planu zagospodarowania, w Studium około 45% oznaczenie „U” (usługi), reszta „R/RZ” (rolne, zieleń).
Ukształtowanie działki: równa, płaska.
Kształt działki: nieregularny trapez.
Szerokość działki: około 70 m w najwęższym miejscu.
Długość działki: około 130 m w najdłuższym miejscu.
Ogrodzenie: częściowe.
Energia elektryczna: tak.
Woda: tak, własna studnia lub miejska.
Gaz: nie (w planach)
Kanalizacja: nie.
Droga dojazdowa: asfaltowa.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa. Zaznaczenie na zdjęciach granic jest orientacyjne.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz na info(at)piotrkowalproperties.pl
Szczegóły oferty

Cena199 000 PLN

Cena za m228,84 PLN

Powierzchnia działki6 900 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)70

Długość działki (mb.)125

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiTrapez