DOM
na
SPRZEDAŻ
749 000 PLN
3 846,75 PLN/m2
KRAKÓWKościelniki
ul. Kościelnicka
Opis
Mam przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji Zielone Kościelniki - 2 domy w zabudowie bliźniaczej.
Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia, szukasz dla swojej rodziny funkcjonalnego domu a przy okazji bliska Ci jest północno-wschodnia część Krakowa to zapraszam Cię do zapoznania się z poniższą ofertą.
Ta urokliwa nieruchomość położona jest na ulicy Kościelnickiej w Krakowie.
Dom w zabudowie bliźniaczej jest alternatywą dla dużego mieszkania z własnym ogródkiem i garażem. Całość uzupełnia koncepcja osiedla zamkniętego. Lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, blisko granicy Krakowa i Niepołomic podkreśla atrakcyjność oferty.
Nieruchomość wybudowana została na podstawie projektu domu Murator BCC325.
Projekt Murator BCC325 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.
Aby zwiększyć funkcjonalność związaną z użytkowaniem przynależnej do nieruchomości działki, zaprojektowano dodatkowe wyjście z garażu na ogród.
Wygląd domu nawiązuje do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Nowoczesny styl to nie tylko wygląd. To co wyróżnia inwestycję to przede wszystkim nacisk na energooszczędność, funkcjonalność oraz estetykę. Do budowy zostaną zastosowane wysokiej jakości materiały budowlane. Każdy dom zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną Firmy Growat (12 paneli na każdym domu) oraz pompę ciepła Firmy Panasonic. Warto wspomnieć o ogrzewaniu podłogowym rozprowadzonym po całej dolnej i górnej powierzchni nieruchomości. Inwestor przewidział również w oferowanej cenie montaż alarmu i rolet zewnętrznych.
Osiedle zostanie ogrodzone, drogi dojazdowe i wjazdy wykończone a całość osiedla uzupełniona zielenią.
Inwestycja właśnie się rozpoczęła.
Planowany termin oddania – III-IV kwartał 2021
Inwestycja realizowana zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy.
Zainteresowany.
Zapraszam do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty.
Monika Bartosik Głowińska
Tel. 535 857 492
monika.bartosik.glowinska@gmail.com
MBDG Nieruchomości
www.mbdgnieruchomosci.pl
Szczegóły oferty

Cena749 000 PLN

Cena za m23 846,75 PLN

Powierzchnia194,71 m2

Powierzchnia użytkowa127,10 m2

Powierzchnia działki510 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter2