OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
349 000 PLN
658,49 PLN/m2
RYBNA
Opis
Do sprzedania rozpoczęta budowa obiektu handlowo-usługowego, zlokalizowana w centrum miejscowości Rybna k/Krakowa, w odległości 24 km od Rynku Głównego w Krakowie, 16 km od lotniska Balice, 16 km od autostradowego Węzła Mirowskiego.

Miejscowość Rybna jest sporą podkrakowską miejscowością, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby mieszkańców - aktualnie ich liczba to już prawie 3 tysiące, i nadal widać kolejne, nowe inwestycje mieszkaniowe, zarówno indywidualne, jak i developerskie.

Obiekt posiada bardzo dobry dojazd, również dla samochodów ciężarowych.

Działka ma powierzchnię 12,5 ara, w najszerszym miejscu około 40 m, w najdłuższym około 55 m, wjazd na nią możliwy niezależnie z dwóch ulic.

Budynek dwukondygnacyjny, każda kondygnacja ma powierzchnię 265 m2. Budynek zaprojektowany bardzo solidnie pod względem wytrzymałościowym – zarówno drgań (przylega do drogi powiatowej), jak i obciążeniowym (na piętrze projektowana była biblioteka). Wokół budynku wykonane jest bardzo porządne odwodnienie.

Przyłącza wody oraz kanalizacji doprowadzone do budynku, pozostałe media dostępne z przylegającej drogi oraz sąsiednich działek.
Dokumentacja budowy kompletna i bieżąca.

Obiekt nadaje się na działalność handlową (sklepy, specjalistyczny salon), usługową (np. usługi finansowe, usługi medyczne, etc.), lub nieuciążliwą produkcję.

Poglądowy model budynku (wykonany przez Martę Węzik - www.behance.net/martawzik) nie jest idealnym odzwierciedleniem projektu budynku, i mogą występować pewne różnice pomiędzy tym modelem a projektem.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie: Handlowo/Usługowe - Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Przemysłowo/Produkcyjne, Magazynowe, Gastronomiczne, Biurowe, Kulturalne, Inne
Rodzaj budynku: Centrum handlowo-usługowe
Stan budynku: Surowy otwarty
Droga dojazdowa: Asfaltowa
Woda: Tak
Kanalizacja: Tak
Energia elektryczna: Tak
Siła: Tak
Gaz: Tak
Dojazd dla TIRów: Tak
Komunikacja: Autobus

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: info(at)piotrkowalproperties.pl
Szczegóły oferty

Cena349 000 PLN

Cena za m2658,49 PLN

Powierzchnia530 m2

Powierzchnia działki1 250 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Przeznaczenie (obiekt)Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Biurowe, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Inne