DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
90 000 PLN
90 PLN/m2
RACIECHOWICE
Opis
Do sprzedania cztery widokowe działki, pod budowę domów jednorodzinnych – o powierzchniach 9-11 arów, w cenie 9.000,00 PLN/ar (przy jednoczesnym zakupie wszystkich czterech cena wynosi 7.000.00 PLN/ar).

Działki położone w bardzo ładnym, spokojnym, o dużej ilości zieleni zakątku miejscowości Raciechowice, w jej północno-wschodniej (górnej) części. Teren prawie płaski (znajduje na szczycie sympatycznego pagórka), o ekspozycji południowo-północnej, widokowy.

Energia elektryczna oraz woda miejska dostępne są z przylegającej drogi, lub z sąsiednich działek. Gazu oraz kanalizacji brak.

Wokół zabudowa jest niezbyt gęsta, bardzo rozproszona, większość działek nie jest zabudowana, porośnięta krzewami i roślinnością śródpolną.
Jeżeli szukasz czystego powietrza, spokoju wśród łąk, drzew, chcesz obserwować dzikie zwierzęta i ptaki żyjące w okolicy – to miejsce jest idealne dla Ciebie. Wypad do sklepów czy punktów usługowych również nie będzie stanowił problemu – w końcu będziesz mieszkać tylko kilometr od centrum Raciechowic, oraz 8 kilometrów od centrum Dobczyc, a jadąc tam będziesz podziwiać piękne widoki okolicznych gór i lasów.

OFERTA "NA WYŁĄCZNOŚĆ"!

Przeznaczenie działki: brak MPZP, działki posiadają WZ na domy jednorodzinne, oraz pozytywna opinię na temat wykonania podłączenia energii elektrycznej, wody z wodociągu gminnego, oraz wykonania zbiorników na nieczystości płynne.

Szerokość działek (mb): około 33

Długość działek (mb): około 28-36

Ukształtowanie działek: prawie płaskie

Kształt działek: Zbliżony do prostokątów

Ogrodzenie: Brak

Droga dojazdowa: asfaltowa

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Dzwoń teraz na numer 737 448 221, lub napisz: info(at)piotrkowalproperties.pl
Szczegóły oferty

Cena90 000 PLN

Cena za m290 PLN

Powierzchnia działki10 A

Powierzchnia działki - jednostkaa

Szerokość działki (mb.)33

Długość działki (mb.)32

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt