DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
499 000 PLN
178,21 PLN/m2
LUSINA
Opis
Szukasz spokojnego, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego z Krakowem, z obwodnicą Krakowa, oraz z „Zakopianką” miejsca do zamieszkania (również pod tak zwaną „rezydencję”)? A może jesteś developerem zajmującym się budową domów jednorodzinnych? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka, a tak naprawdę to trzy przylegające do siebie działki, zlokalizowane są w spokojnej i cichej części miejscowości Lusina, blisko granicy z miejscowością Wrząsowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, terenów spacerowych. Na dwóch sąsiednich działkach znajdują się już budynki mieszkalne.

Cały teren ma wymiary w przybliżeniu 81 x 31 metrów, i łączną powierzchnię 28 arów: 16-arowa największa działka, druga mniejsza 10-arowa, oraz działka 2-arowa, przeznaczona pod drogę wewnętrzną. Teren znajduje się na północno-zachodnim zboczu o niewielkim nachyleniu, i zapewnia ładną panoramę na południowo-wschodnią część Krakowa.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej (około 85% powierzchni, dopuszcza się zabudowę bliźniaczą), oraz R1 – tereny gruntów rolnych (około 15% powierzchni).

Media: woda miejska oraz energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, gaz w odległości około 50 metrów, kanalizacji brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd ulicami o nawierzchni asfaltowej, jedynie ostatnie 40 metrów drogą o nawierzchni szutrowej, stanowiącą wewnętrzny dojazd do sprzedawanej nieruchomości, oraz do kilku sąsiednich, stanowiących budynki mieszkalne. Odległość do przystanku MPK wynosi około 700 metrów.

Istnieje możliwość zakupu części terenu, w postaci jednej działki, o powierzchni 10 arów – lecz taka opcja wymaga indywidualnych ustaleń cenowych.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej, około 85% powierzchni. R1 – tereny gruntów rolnych, około 15% powierzchni
Szerokość działki (mb): około 31
Długość działki (mb): około 81
Ukształtowanie terenu: Pochyły
Kształt działki: Nieregularny, zbliżony do prostokąta
Energia elektryczna: Przy działce
Woda miejska: Przy działce
Kanalizacja: Brak
Gaz: W odległości około 50 m

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze!
Szczegóły oferty

Cena499 000 PLN

Cena za m2178,21 PLN

Powierzchnia działki2 800 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)31

Długość działki (mb.)81

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiProstokąt