DOM
na
SPRZEDAŻ
580 000 PLN
4 833,33 PLN/m2
KOPANKA
Opis
REZERWACJA!


Chcesz uciec od centrum miasta a zarazem szybko do niego dojechać? To idealna lokalizacja dla Ciebie.
Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą nieruchomości, która na pewno wzbudzi twoje zainteresowanie. Z dala od hałasu, ruchliwych ulic, spalin i ciągłej gonitwy a jednak z dobrym dojazdem do Krakowa.
Świetnie położony, zaledwie kilkanaście minut od Krakowa dom, idealny dla osób pragnących mieszkać w cichej i spokojnej okolicy.
Dom posadowiony jest na 12 arowej działce w otoczeniu bardzo rzadkiej zabudowy jednorodzinnej, stwarzającej niepowtarzalny sielski klimat.
A teraz odrobina konkretu.
Przedmiotowa działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wybudowanym w latach 70-tych XX wieku w technologii tradycyjnej murowanej. Budynek jest podpiwniczony oraz posiada poddasze. Piwnice budynku stanowią część gospodarczą składającą się z pomieszczeń gospodarczych, kotłowni i składu opału. Wysokość piwnic wynosi 1,90m. Ze względu na charakter niemieszkalny piwnice nie zostały wliczone do powierzchni użytkowej. Poddasze budynku stanowi nieużytkowy strych z możliwością adaptacji na czele mieszkalne. Wysokość poddasza do kalenicy wynosi 3,10m , Parter budynku to pomieszczenia mieszkalne o powierzchni około 80m2 na które składają się 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz wiatrołap. Rozmieszczenie pomieszczeń znajdziesz na planie dołączonym do zdjęć.
Budynek został ocieplony styropianem a elewacja pokryta tynkiem. Dach pokryty dachówką. Dach i elewacja wykonane w 2012 roku.
Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową z sieci, kanalizacyjną do sieci, gazową (doprowadzoną do budynku ale nie rozprowadzoną) oraz c.o. na opał stały.
Dodatkowo na działce posadowiony jest budynek gospodarczo-garażowy parterowy z poddaszem zaadoptowanym na pomieszczenie biurowe.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Nie ma się co zastanawiać...już dziś zadzwoń i umów się na dzień pokazowy .... naprawdę warto.
Monika Bartosik Głowińska
MBDG Nieruchomości
tel. 535 857 492
mbdgnieruchomosci@gmail.com
www.mbdgnieruchomosci.pl
Szczegóły oferty

Cena580 000 PLN

Cena za m24 833,33 PLN

Powierzchnia120 m2

Powierzchnia użytkowa81 m2

Powierzchnia działki1 200 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1