DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
1 099 000 PLN
343,44 PLN/m2
MOGILANY
Opis
Przepięknie widokowa (Babia Góra, Tatry, Gorce) działka w całości budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Mogilany, w spokojnej okolicy, przy wewnętrznej „ślepej” ulicy, a zarazem stosunkowo blisko drogi S7 („Zakopianki”).

Na teren składają się dwie działki geodezyjne, i łącznie mają powierzchnię 32 ary (10,5 oraz 21,5 arów ze starym domem).

Teren jest kształtu trapezu, o wymiarach w najdłuższym i najszerszym miejscu 77 x 46 m. Teren jest w około 80% prawie płaski, jedynie narożnik od strony południowo-wschodniej mocno opada.

Działka nadaje się zarówno na wybudowanie dużego domu, nawet typu rezydencja, z osobnym garażem, basenem - jak również godna polecenia developerom, pod budowę kameralnego kompleksu domów. Jest możliwa sprzedaż jednej z działek osobno.

Teren jest w utwardzony, zmeliorowany (studzienki), wokół są wykonane mury oporowe dodatkowo wzmacniające grunt. Ogrodzenie na solidnej podmurówce, w całości z siatki metalowej powlekanej.

Na terenie znajduje się stary dom mieszkalny, murowany, podpiwniczony, w rzucie poziomym o wymiarach około 10 x 8 metrów, do generalnego remontu (budynek ma nadany numer porządkowy, i doprowadzoną część mediów).

Media: woda miejska oraz własna studnia, gaz, energia elektryczna, kanalizacja gminna.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, w pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie, placówka pocztowa, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej, Urząd Gminy.

TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE NA NASZEJ LIŚCIE, JEST NA NASZĄ „WYŁĄCZNOŚĆ" – dlatego nie znajdziesz jej w innej agencji, jak również zupełnie pozbawione sensu będą ewentualne próby samodzielnego dotarcia do jej Właściciela.

Dodatkowe informacje:
Przeznaczenie działki: Budowlana (MU1)
Szerokość działki (mb): 46
Długość działki (mb): 77
Ukształtowanie działki: Częściowo prawie płaska, w około 20% spadek
Kształt działki: Trapez
Energia elektryczna: Tak
Woda miejska: Tak
Kanalizacja gminna: Tak
Gaz: Tak

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze.
Szczegóły oferty

Cena1 099 000 PLN

Cena za m2343,44 PLN

Powierzchnia działki32 A

Powierzchnia działki - jednostkaa

Szerokość działki (mb.)46

Długość działki (mb.)77

Ukształtowanie działkiZróżnicowana

Kształt działkiTrapez